Thursday, April 21, 2011

Raamatud, lehekesed ja kange värvimise-isu

Mu kauaoodatud raamat on kohal ja ta on veel parem ja põhjalikum, kui ma review'de põhjal lootsin. "Spinning the old way". Palju selgeid pilte, veel selgemat juttu ja seda väga toreda käsitöölise poolt, kes ilmselgelt armastab oma tegevust.

Nüüd lahutab mind ketramisest vaid kraasid, kedervars ja tuttav lammas. (Kuigi, linnukesed siristasid ja ma isegi vist tean ühte inimest, kelle käest villa saada). Üldiselt lahutab rahapuudus, aga kuna täna oli minu esimene tööpäev ja homme on järgmine, siis... varsti, varsti.

Ja üleüldse tühjendasin oma Paypali arvet, kuna raha oli seal täpselt nii vähe, et panka nad seda üle ei kanna. Seega ootan sedakorda lausa mitut raamatut, vähemasti "Braids" peaks varsti saabuma, see sai ju peaaegu koos ketramisraamatuga tellitud.(Huvitav, millist panka peaks röövima, et Dominique Cardoni "Natural Dyes" endale saada... sellest on ainult kõvakaaneline versioon ja see maksab.... üle 100 EURO!!! Pole loota ka, et ükski Eesti raamatukogu endale säärase raamatu soetaks... Ohniuks.)

Teen vaikselt lehevööd, aga igatsen suuremaid ja paksemaid kõlasid...


Suutsin Stu kingitud lõnga puhtaks pesta- selleks läks ainult 4 päeva ja 4 ligunemist ja küürimist. Aga nüüd on ta ilus ja valge ning ootab peitsimist. Vähemasti maarjajääd veel on! :D Ja nädalavahetusel vaatan Kassinurmes ringi, kas sobib miskit patta panna. Kange tahtmine on!

No comments: