Sunday, December 16, 2012

Esimene sess Räpinas


Üleskirjutused nii, nagu ma neid peale igat koolipäeva teha suutsin :p


Esimene koolipäev. Elagu käsitööliste soodaklubi! Vähemasti on tunnis lubatud nii kohv kui saiakesed ja ringitammumine :D


Ja teine koolipäev läbi. Põnev ja huvitav, õpetajad on väga armsad ja sõbralikud ning toit koolisööklas odav ja nii hea, et ma ei mäletagi tükk aega, kunas ma nii head toitu sain. Ja tunnis oli koeraplika Lotte. Päris koeraplika.


Kolmas koolipäev. Rahvakunstis oli kontrolltöö ja grupitöö. Grupitöö läks kõigil häste, kuidas kontra läks, seda veel põeme. Kangajuppide poes käisime. Suure tehnilise vms õmblusmassinaga sai kakeldud. Masin oli tige ja urises mu pääle. Õpetaja oli see-eest sõbralik ja ei urisenud üldse, vaid kaitses mind massina eest. Pajakindad on välja lõigatud. Reedel lõikan vatiini ka välja. Suhtlemise aluste SWOT analüüs läks hästi, toote esitlused olid ka jube põnevad. Üks lapitekk jäi mind kummitama.

Seega - pajakinnaste ülejäägist saab mu suurele padjale kate. Nüüd tuleb vaid lapitehnikat natike õppida ;)

Meil oli 11 tunni pikkune päev. Homme on natuke lühem ja palju kudumist. Muusijunni lubati vist ka viia, kirikinnast joonistama. Aga kompas joonistasin mina natuke jõulukaarte.

Neljas koolipäev. Palju Kudumist. Käisime Seto Talumuuseumis kirikinnast joonistamas ja tsäimajas head ja paremat söömas-joomas. Aga meite oma kohvikus olid kuumad halvaasaiad ja mind süüdistatakse kohutavas asjas - joonistamisoskuses. Eitan kõike!

Viies ja viimane. Ma olen vist õmblemispuudega või vähemasti ei tasu mind enne 12 päeval massina ja nõelte lähedusse lasta, sest tulemuseks on Kaos. Aga arvutis oli meil õpetajaks Mees Musta Habemega ja joonistamises saime seekord tõesti joonistada - ühe söe ja ühe kriitpastelliga natüürmorti. Minu arust tulid kõigil väga kenad ja omapärased välja. Ja siis tuli kojusõit. Aitäh Olgale! :)


Kodutöid anti ikke südamlikult ja veebruari alguses on poolaasta hindamine... uiuiui oinalugu.
No comments: