Thursday, August 11, 2011

Kiired ajad

Igasugune töörabamine ja muidu sebimine võtab ära igasuguse aja käsitööd teha - või vähemasti miskit lõpule viia. Poolikuid asju on üldse na palju siginenud.

* päikesemotiiviga kõlavöö (kardetavasti ootab talve vms)
* puuvillased sõrmedeta kindad
* villased sõrmedeta kindad
* pitskampsun
* pitsiline sall
* villased sokid
* teksakott

Igastahes - täna on saanud igasugu vidinaid alates ehetest ja lõpetades lõngadega vaagitud ja sildistatud. Homme Mütofestile. Loodetavalt tuleb ilma, ja need saavad olema tulusad 2 (3) päeva. Üür ja muud maksud tahavad maksmist, ja kiku parandamist.

Lahe oli see, et eile käis Egge külas ja noppis endale lõngasid, ning tõi mulle vastutasuks head jämedat Jõgeva maavillast ning isegi natuke tugrikuid. Ja võttis minu jala mõõdu, nii et ma saan endale peatselt muinaspapud! :D Ja Vintsu käest veelkordse vahetuskaubana sõle, mille peaks lausa Mütokal kätte saama. (Lisaks saab tulevikus Egge kintsu kraapida ja miskiks vahetuskaubaks endale pisikest ja nunnut nuga norida.) Egge ja ta kaasa pulmarüüd ja sinna juurdekuuluv varustus olid superilusad. Muinaspulm :D Sada korda silmad ette kõigile klassikalistele pulmakleitidele. Ja need ehted *ilastab*

Läheks nüüd ometi müügiga nii hästi, et saaks maksud makstud, siis võiks palgastki kõrvale panna ja peitsi ning Saksamaalt oma unistuste värvid ära tellida.

No comments: