Monday, July 23, 2012

"Looduskera" poeke Facebook'is`ja muud juttu

Uudis on selline, et nüüd on mu kõige pädevam poeke Näoraamatus -

https://www.facebook.com/Looduskera

Põhjus - hea lihtne uuendada, iga toote lisamiseks ei pea täitma kadalipuna pikka vormi (mis paraku võtab sageli liialt palju aega), võimalus huvilistega suhelda ja muidu asjakohast infot jagada ja üldse - suhelda ja veel natuke suhelda (loodetavalt). Ja see on tasuta pealegi. Eks näis, kuidas minema hakkab.

Leiab sealt igastahes kõike, mis ma teen, üritan jooksvalt ka kõigest pildid üles saada - lõngad, otseloomulikult, ehted, kõlavööd, muud käsitööd kah sekka.

Hansapäevadel olin 2 päeva, aga paraku jäi ilusale ilmale ja heale kohale vaatamata müük kuhugi 0 kanti - müüsin 3 kera lõnga ja 2-3 muud pudinat. Päeva söögiraha, ei muud.

Nüüd tahaks Tarbatu seltskonnaga Emajõe äärde lõnga värvima minna ja sinna natuke lõnga ka kaasa rabada - ehk õnnestub miskist lahti saada.

Rahamured on nii üle pea kasvanud, et ei tea enam, kust lohtu leida. Palgata sundpuhkus on karm asi, eriti kui varus pole muud kui võlad. Telefonifirma juba ähvardab mind siin SIm-kaardi sulgemise ja Inkassoga, kohe augusti alguses tuleb veel ära maksta laenu osamakse ning noh, üür+kommud muidugi ka. Söögirahast vms ei tasu rääkidagi...


Loodan ikka veel imedele, aga... kaua üks inime niimoodi jõuab?

No comments: