Friday, September 2, 2011

Homme seenele :)

Erinevad esitajad – Seenelaul

Mitte Volgaga küll, aga hoopistükkis armsa õeraasu Angie ja tema truu neljarattalise sõbraga.
Hetkel peitsivad lõngad end köögis, surutud väiksemasse potti, kui nad vaesekesed harjunud on. Eile katki läinud poti lugu lootis täna saada hea lõpu uue teraspoti näol, aga nagu selgus, oli soodukas just läbi saanud, ja täishinnaga (40 EUR) ei jõua mina teda mitte osta :(
Ema pakkus naabrinaise plekkämbrit - aga see oli mitmest kohast roostetanud - võtan kasutusse, aga muidugi mitte keedunõuna. Samas, taimi leos hoida oleks seal hea, seni ongi loosi läinud nii plastmassist prügikast kui ka mopiämber.

Ja Stu vanaema iidvanad koitanud villased lõngad (esimese ja kõige hullemas seisus kotitäie) viskasin pesukaussi sooja vee ja villašampooni sisse likku. Eeldatavalt (nagu varasem kogemus näitas), siis peale nii 3-4 leotamist saab rasva ja haisu (ning tolmu) maha, ja siis on, millega end talvel "lõbustada", sest väga katkenud lõnga kerilaualt kerasse saamine võtab aega, vaeva ja palju kannatlikkust. Ning sõlmi.

Aga oeh, kui vaevarikas on ühe (ja muidugi selle väiksema) potiga värvimine - topeltaeg kogu protsessile :(

Igastahes, kui ma mingi valemiga enne magamaminekut saaksin ära podistatud kuldvitsa ja Senitundmatu Taime, mis on juba läbi keedetud, siis see oleks minust ilgelt tubli. Võimalus samal ajal "Vampiiripäevikuid" vaadata on ahvatlev. Samas, 2 tundi + kurnamine ei ole eriti ahvatlev. Väss on. Vb piirdun peitsimisega - sedagi jagub veel pooleks tunniks.

Oh the choices the choices...

No comments: