Saturday, December 17, 2011

LehemustrikeEsimene katsetus 1.5 ringvarrastega kinnast kudeda. Põnev, aga silmi väsitav. Astra saadetud lehemustri igastahes punnitasin valmis. Nüüd tuleb veel ära otsustada, et mis labaosale läheb...

Ma nimelt postitan selle siia, et oleks keerulisem asja sinnapaika jätta - aeganõudvate projektidega teinekord kipub nii minema, et need kauaks või üldse unarusse jäävad.

Täna olengi puhanud ja kudunud, põhiliselt.

Ning muidugi päeva tähtsündmus - ELSi kuller tõi mulle otse ukse taha 15 kilo Raasiku lõnga. 8/2. Valge. Sedakorda jõudis väga-väga kiiresti kohale (tegin tellimuse samal päeval kui see ka komplekteeriti ja posti pandi) ning lõngad on tublisti puhtamad ja ilusti kõvades kringlites (eelmine kord andis neid harutada, sest nad olid üpriski lahtiselt kotti topitud).

Ja telefoni teel sokikanna kudumist õpetada on intrigeeriv :p

3 comments:

Anonymous said...

No näed sul muster justkui kompu välja tulnud :)
Oled tõeliselt tubli.:)
Nii ja nüüd sulle 1 ülesanne.
Mine lehele : http://www.mirknig.com/
Ja kirjuta otsingusse selbustrikk.
Siis saad endale laadida selle raamatu ja sealt leiad julga ilusaid ja ahvatlevaid mustreid.
Head kudumist ja fantaasialendu ;)

Diana Ostrat said...

Aga ei saanud laadida - tuli alla exe fail, mida käivitades sai aeg otsa, kästi sisestada telefoninumber, et saada miski aktiveerimissõnum - esiteks, sääraseid andmeid ma välja ei annaks, ja teiseks - Eestit polnud isegi mitte nimekirjas. Hetkel väga loodan, et mul mõnda viirust arvutis pole, sest exe failid, mis zipina tulevad, on alati Väga Kahtlased.

:(

Anonymous said...

No kuule sa tegid miskit valesti usu mind.
Ei see asi nüüd ikka nii hull ka ole.
See jutt mis kirjutad ajab mind silmi pööritama mis exe fail??
Tead ma helistan sulle ja teeme selle asja koos ära